iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

iPhone 5s Ekran

 

 

iPhone 5S telefonlarımızın en önemli bileşenlerinden birini oluşturan Ekranlarda en çok karşılaşılan sorunları, darbe sonucu oluşan kırılma ve çatlama, ekranlarda oluşan piksel sorunları, sağdan sola veya yukarıdan aşağıya oluşan çizgiler ve hassasiyet sorunları oluşmaktadır. İstem dışı oluşan bu gibi sorunlar sonrası iPhone telefonlarımız kullanılamaz hale gelecek ve bu durumda oldukça can sıkıcı bir hal alacaktır.

 

 

 

Tecrübeli teknisyen arkadaşlarımız hasar görmüş olan iPhone 5S Ekran larınızı olabilecek en kısa zamanda firmamızın vermiş olduğu garanti kapsamı dahilinde değişimlerini yapabilmektedirler.

 

 

 

 

 

Servisimiz Tüm iPhone telefonlarınızın yedek parça desteğini vermektedir. Servisimizde iPhone 5S Ekran Değişimi yanında iPhone 5S Anakart Tamiri, iPhone 5S Batarya / Pil değişimi, iPhone 5S Home Tuş Değişim işlemleride yapılmaktadır.

 

 

Müşterilerimiz tarafından isteğe bağlı muadil olarak adlandırılan Tüm Yedek Parça kullanımlarımız 1.sınıf olarak tabir edilen en üst seviye kalitede imal edilmiş olup firmamız tarafından garanti dahilindedirler.

 

 iPhone 5S Ekran Fiyatı

 

 

iPhone 5S Ekran Değişim bedelleri modellere göre değişim gösterdiğinden servisimizden fiyat ile ilgili bilgi almanızı rica ederiz.

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16