MacBook SSD Değişimi

 

 

 

MacBook SSD Yükseltme

 


Bir SSD veya Katı Hal Sürücüsü, sabit disk sürücüsü gibi manyetik tabanlı bir sistemin aksine, flash bellekteki verileri tutan bir depolama aygıtıdır. Veriler cebinizde taşıyabileceğiniz flash sürücü gibi bir bellek kümesi kümesine kaydedilir.

 

Temel olarak, bir SSD, bilgisayarın içine monte edilen bir flash sürücünün daha büyük bir sürümüdür.

 

 

MacBook Air SSD Yükseltme

 

MacBook SSD sürücülerinde, normal sabit sürücülere göre daha iyi performans ve geliştirilmiş güvenilirlik sağlayan aşınacak veya kırılacak hareketli parça yoktur bundan dolayı gelişmiş veri bütünlüğü ve dayanıklılığı sağlar.

 

 

MacBook SSD 

 

SSD’leri kullanarak, verileriniz daha hızlı bir hızda hareket eder ve bu da sunucularınızın genel hızını ve yanıt verebilirliğini artırarak daha öngörülebilir bir yaşam süresi sağlar.

 

Tipik bir MacBook SSD, normal bir sabit disk sürücüsünden neredeyse 100 kat daha hızlı olabilen 40 ila 100 mikrosaniye erişim hızlarına sahiptir.

 

 

 

Daha hızlı erişim hızı, programların daha hızlı çalışabileceği ve işin sunucu üzerinde daha az strese maruz kaldığı anlamına gelir.

 

Apple yeni model bilgisayarlarında SSD Disk teknolojisine geçmiştir, Ancak daha eski olan modellerinde SATA disk kullanmaktadır. Sata Disk kullanan modelerinde kullanıcılar gerek performans gerek data güvenliği açısından MacBook SSD Değişim ve MacBook SSD yükseltme lerine geçiş yapmaktadırlar.

 

 

 

Apple Teknik Servis 

 

Bizler Mayıs Bilgi İşlem olarak servisimizde MacBook Air SSD Yükseltme işlemlerini eski bilgilerinize tekrar ulaşma Garantisi vererek değişimlerini gerçekleştiriyoruz.

Servisimizde Değişimi yapılan eski MacBook Disk leriniz içerisinde bulunan tüm Bilgileriniz eksiksiz olarak transfer yapılmaktadır.

 

 

 

MacBook SSD Takmak

 

MacBook SSD Değişimi  |  MacBook Air SSD Yükseltme  |  Mac Pro SSD Değişimi

 

MacBook Pro SSD Yükseltme  |  iMac SSD Yükseltme  |  MacBook SSD Yükseltme

 

 

 

SSD Fiyatları

 

Montajı yapılacak olan Apple SSD fiyatları MacBook ve iMac modellerine göre ve takılacak olan SSD modeline göre değişim göstereceğinden servisimizden SSD Fiyat bilgisi almanızı rica ederiz. 

 

Servis Talep İçin : 0533 638 53 16