MacBook Ekran Değişimi

MacBook Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 - 3 Saat
Teknik Servis Ücreti Modele Göre Değişmektedir.
Garanti Süresi 3 - 6 Ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

         

Apple Ekran Değişimi

 


MacBook Ekran Değişimi ve Onarım işlemi genellikle düşme ve darbe sonrası oluşan çizilme, çatlama, kırılma gibi fiziksel hasarlar yada MacBook Ekran iç panel arızalarından kaynaklı kararma, titreme ve ekranda şeritlerin oluşması gibi MacBook Ekran Görüntüsü Alma arızası farklı etkilerden oluşarak sonradan ortaya çıkabilen donanımsal problemlerden de değişim yapılması zorunlu hale gelmektedir.

 

Macbook Ekran KırılmasıMacBook Ekran Kart ArızasıMacBook Ekran KararmasıMacBook Ekran Soyulması başlıca servis taleplerini oluşturan şikayetlerdendir. Tüm olası şikayetlerde Servisimizde Değişim ve Onarım işlemleri tarafımızdan Garantili olarak yapılmaktadır.

 

 

 

 

MacBook Ekran Değişimi

 

İnce ve hassas olan MacBook ekranları en ufak bir darbe sonucu dahi kırılmakta ve görüntü aktarma işlemini yerine getirememektedirler. Bu gibi durumda tamiri mümkün olmayan Macbook ekranları yenileri ile değiştirilmek zorunluluğu vardır. MacBook Ekran Değişimi işlemi servisimizde en hızlı şekilde yerine getirilmektedir.

Modele göre farklılık gösteren tüm Macbook Ekranları, Mayıs Bilgi İşlem olarak Mac Teknisyen arkadaşlarımız tarafından gerekli itina ile ve garanti dahilinde değişimleri yapılmaktadır.

 

Değişimi yapılan MacBook Ekranları Aynı Gün Teslim edilmekte olup, Apple Ekran Değişimi 6 Ay Garantili olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

 

 

 

 
Apple Ekran Fiyatları

 

Apple Ekran Değişim Fiyatları model ve üretim yılına gore değişim göstermesinden dolayı servisimizi arayarak bilgi almanızı tavsiye ederiz. Servisimizde cihazın seri nosuna göre stok ve fiyat bilgisi en kısa zamanda tarafınıza bildirilmektedir.

 

 

Müşterilerimizin ortaya çıkan maliyet tablosundan en az şeklinde zarar görmeleri açısından Orjinal MacBook Ekran larının yanında istek doğrultusunda yüksek kalite Muadil MacBook Ekranlar ve stok durumuna bağlı olarak testleri tarafımızdan yapılmış olan 2. El Orjinal MacBook Ekran değişimleride yapmaktayız.

 

 

MacBook Teknik Servis

 

Servisimizde ayrıca MacBook SSD Değişimi, MacBook Batarya Değişimi, Macbook Klavye Değişimi, MacBook Sıvı Temas çözümleri ve MacBook Sistem Format / Yükleme yapılmaktadır. Servisimizde yapılan tüm işlemlerde tarafımızdan yapılan işleme göre garanti verilmektedir. 

 

 

Apple Ekran Değişim Fiyatları

 

Apple Ekran Fiyatları Apple Bilgisayar ve iPhone gurubu olarak değişim göstermektedir. Apple Ekran Fiyatları ile ilgili ücret bilgisi için ürünlerinizin model ve Seri no bilgileri ile birlikte servisimizi aramanızı rica ederiz. Apple Ekran Değişimleri aynı gün içerisinde test edilerek tarafımızdan yapılmaktadır.

 

 

MacBook Model Numaraları

 

 

MacBook Ekran Değişimi için Model numarası, üretim yılı ve ekran boyut bilgileri gerekmektedir. Değişimi yapılacak olan MacBook Ekran ları Seri Numarası sorgulamasından sonra belirlenecek Model numarası ve üretim yılına göre değişimi yapılmaktadır. MacBook Model numarası bilgisine Kasanın altından ulaşabilirsiniz. Kasa nın arkasını çevirdiğinizde A Harfi ile başlayan dört rakamın oluşturduğu bölüm MacBook model numarasını belirtmektedir. Örnek olarak A1502 / A1398 gibi kasanın arkasında yazmaktadır.

 

Ä°lgili resim

 

 

 

MacBook Seri Numarası bilgisi öğrenmek için ekranın sol üst köşesindeki Elma Logosunun altında bulunan Bu Mac Hakkında seçeneğini seçerek öğrenebiliriz. Burada aynı zamanda MacBook ile ilgili işlemci, üretim yılı, Ram ve Ekran kart gibi bilgiler bulunmaktadır. Daha fazla bilgi ye ulaşmak isterseniz Sistem Raporu  yazan butonu yazan yere tıklamanız yeterli olacaktır.

 


 

Ä°lgili resim

 

 

 

Bilgi ve Servis Talebi İçin :  0 533 638 53 16