Apple Ekran Değişimi

 

 

Mac Ekran Değişimi

 

Apple Ekran’ lar Bilgisayar yada iPhone ile yapmış olduğumuz işlemlerin gözle görünürlüğünü sağlayan birimlerdir.

 

iPhone ekranları dokunmatik özellikleri sayasinde bir çok kolaylığıda beraberinde getirmişlerdir.

 

 

 

Hassas, ince ve kırılgan olmalarından kaynaklı en ufak bir darbede dahi arızalanma, çatlama ve hatta kırılma sorunu ile karşılaşılmaktadır.

 

En sık karşılaşılan Apple Ekran Değişimi Düşme, Çarpma yada Darbe sonucu oluşan kırılma’ dır. Kırılan ekranlarda maalesef onarım yada Tamirat işlemi gerçekleştirilememektedir.

 

Tamiri mümkün olmayan MacBook Ekranları ve iPhone Ekran ları değişim yapılmak zorundadır.

 

Maliyet açısından yüksek rakamlara ulaşabilen Apple Ekran Değişimi kullanıcılar için ciddi bir yük getirmektedir.

 

 

 

 

iPhone Ekran Değişimi

 

 

 

 

 

 

 

iPhone Ekran kırılması dışında ekran üzerinde oluşan yanlamasına yada yukarıdan aşağı çizikler, Apple Ekran görüntüsünün çok silik olması, gelen görüntüdeki Renk kayıpları, ekran kararması ve görüntünün gidip gelmesi gibi problemlerde oluşmaktadır. 

 

iPhone Ekran Değişim işlemi hassasiyet gerektiren bir işlemdir yetkin servis ekipleri tarafından değişim yapılması gerekmektedir. iPhone Ekran Değişimi testleri ile birlikte servisimizde 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Değişim yapılan iPhone Ekran Garantili olarak işlem görmektedir.

 

 

Apple Ekran Değişimi Fiyat

 

Apple Ekran Değişim Fiyatı Mac yada iPhone cihazların model ve yıl bilgisine göre değişim göstermesinden dolayı ücret bilgisi için aramanız gerekmektedir. Sıfır Apple Ekran Değişimi ciddi maliyet çıkarmasından kaynaklı servisimizde isteğe bağlı olarak Orjinal 2.El Apple Ekran ve müşteri isteğine göre yüksek Kalite olarak alım yapmış olduğumuz Muadil Ekran Değişim hizmeti de verilmektedir.

 

Ortaya çıkacak olan tüm MacBook Ekran arızaları ve iPhone Ekran Arızaları tarafımızdan Garanti kapsamı içerisinde giderilmektedir.

 

 

 

 Apple Ekran Değişimleri ;

 

 

MacBook Ekran Değişimi   |  MacBook Air Ekran Değişimi  |   Macbook Pro Ekran Değişimi  |   iMac Ekran Değişimi   |   iMac Pro Ekran Değişimi

 

 

 

iPhone 5S Ekran Değişimi   |  iPhone 6 Ekran Değişimi  |  iPhone 6S Ekran Değişimi   |   iPhone 7 Ekran Değişimi  |   iPhone X Ekran Değişimi

 

Bilgi İçin Arayınız : 0533 638 53 16