iPhone Anakart Tamiri

 

 

 

 

 

 

 

 

iPhone Anakart 

 

 

 

Gün geçtikçe akıllı telefon olarak adlandırdığımız Dokunmatik ekranlı, internet ulaşımlı ve muhteşem işlevsellikleri ile hayatımızda önemli bir rol almaya başlayan Akıllı Telefonlarımız.

 

 

Akıllı telefonlarla zaman geçirme süreleri artmaya başladıkça ansızın oluşan problemlerde giderek artış göstermektedirler. Bu problemler oldukça farklılık gösterebilmektedir. Ortaya çıkan iPhone Arızaları oldukça sinir bozucu boyutlara ulaşabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

iPhone Arızası oluşumlarının büyük bir çoğunluğunu iPhone Ekran Sorunu, iPhone Batarya Sorunu ve iPhone Anakart Arızası oluşturmaktadır. Bunların haricindeki diğer iPhone Arızaları ise yazımızın sonunda sıralanmıştır.

 

 

iPhone Arızaları içerisinde hem en zorlusu hem de tamir olarak daha uzun zaman gerektiren onarım iPhone Anakart tamiridir. iPhone Anakart Tamir öncesinde asıl önemli olan var olan Anakart Arızası nın en doğru şekilde tespit edilmesidir. Anakart Arızası tespiti sonrası ise onarım işlemi yetkin teknik ekip tarafından özenle yapılmalıdır.

 

 

Servisimiz 20 yılı aşkındır tüm Apple ürün ve cihazları ile ilgili teknik destek / servis hizmeti vermektedir. Biz Mayıs Bilişim olarak gerek MacBook / iMac Bilgisayar gerekse iPhone telefonlarınız ile ilgili tüm donanım ve yazılım desteğini tarafımızdan Garantili olarak yapmaktayız. Müşterilerimiz tarafından talep edilen tüm problem ve arızalar Teknik arkadaşlarımız tarafından büyük bir özveri ile çözüme ulaştırılmaya çalışılacaktır. Elbette bazı durumlarda çözüm üretemediğimiz hasarlar ile karşılaştığımızda ise sizlere farklı çözümler sunarak problemlerinizi gidermek adına hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 iPhone Arızaları

 

 

iPhone Ses / iPhone Ses Gelmiyor

iPhone 9 Hatası

iPhohe Şebeke sorunu

iPhone Şarj sorunu  /  iPhone Şarj olmuyor

iPhone Kasa Değişimi

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Anakart

iPhone 4013 hatası

iPhone Suya Düşme

 

 

 

 

Bilgi İçin : 0533 638 5316