Hakkımızda

 

Biz Kimiz, Neler Yaparız?

 

Ufacık bir hayalle başlayan yolculuğumuz üzerinden 19 yıl geçti. Geçen bunca zaman içerisinde o kadar güzel insanlarla çalışma olanağına sahip olduk ki, her biri birbirinden değerli dostluklarımız oldu. Gerek bireysel gerek kurumsal bir çok şahıs ve firma ile yapmış olduğumuz servis / destek kapsamında çözümsüzlük değil çözüm yaratma mücadelesi verdik.

 

Apple markası kapsamında bulunan tüm cihazların Servis, Destek ve Danışmanlığı ile ilgili tüm konularda hizmet veren firmamız, her geçen gün yenilenen teknolojiye uyum sağlamak adına da kendisini geliştirmekle yükümlüdür.

 

 

 

 

 

Donanım desteği yanında yazılım desteği de veren firmamız her türlü yazılım ile ilgili servis ve danışmanlık vermektedir. Kurumsal network yapılandırmalarından , Server yapılandırmalarına, Yedekleme hizmetlerinden, Çeşitli Programların desteğine kadar bilgimiz yettiği sürece hizmet verebilmekteyiz.

 

Yaklaşık 7 Yıldır Donanımsal sorunların artmasından ve var olan Anakart Onarım firmalarının sunduğu yüksek maliyetlerden ve bu maliyetlere rağmen başarı sayısının azalmasından duyduğumuz sıkıntılardan kaynaklı kendi Anakart Tamir Merkezimizi oluşturduk. Teknisyen Arkadaşlarımızın her biri birbirinden değerli, yeterli bilgi birikimine sahip ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı benimsemiş arkadaşlarımızdır.

 

Vermiş olduğumuz hizmetlerden memnun olmayan müşterilerimize tüm gayretlerimize karşın olumsuzluklar devam ettiği takdirde ücret iadeleri tarafımızdan yapılmaktadır. Garanti kapsamında değişim yapılan donanımlar kapsam boyunca firmamız garantisindedir. 

           

Mümkün olduğunca yaratıcı, samimi ve her geçen gün kendini geliştiren bir firma olma yolunda adımlar atmaya devam ediyoruz.

 

 Bizi tercih ettiğiniz takdirde tüm gayretimizle çözüm üretme mücadelesi vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

 

İletişim İçin : 0 533 638 53 16     /    destek@mayisbilgiislem.com

ufuk@mayisbilgiislem.com