Apple Servis

 

 

 

 APPLE TEKNİK SERVIS

 

 

Müşterilerimizle Bireysel yada Kurumsal Aylık veya Yıllık Bakım Anlaşması yapıyor, sorunları oluşmadan önce başından çözümleme yoluna gidiyoruz. Yapmış olduğumuz Bakım Anlaşmalarında siz müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda maddeler ekleyerek çalışma süreç ve prensiplerimizi sizlerinn istek ve görüşleriniz doğrultusunda oluşturabiliyoruz.

 

APPLE SERVİS

 

MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac Mini ve Mac Pro dahil her tür Apple bilgisayarı için yardım ve Apple Destek sağlıyoruz. Gerek Garantili gerekse garanti dışı Apple marka cihazlarınızda tam destek verebiliyoruz.

 

APPLE SERVİS

 

Apple Anakart Tamir başta olmak üzere tüm Yazılım ve Donanım desteğimiz Bulunmaktadır.

Data kurtarmadan Sistem Kurulum ve Yapılandırmaya kadar tüm yazılımsal destekler tarafımızdan verilmektedir.

 

APPLE SERVİS

 

Garantili olarak Apple Anakart Tamir – Onarım yapıyor, Klavye yada Apple Anakart sıvı temaslarında itina ile bakım yapıyor yüksek maliyetlerden birazda olsun kurtarmaya çalışıyoruz. Yaptığımız Mac Anakart Tamir hizmetimiz en itinalı bir şekilde ve Garanti dahilinde yapılmakla birlikte çözüm üretemediğimiz olası durumlarda ise 2. El donanım çözümleri sunmaktayız.

 

APPLE SERVİS 

 

Gerek Orjinal Apple gerek ise 2. El yada Muadil olarak adlandırılan  Apple Yedek Parça Donanım temini sağlayarak Apple BataryaApple EkranApple Klavye ve diğer tüm donanımların değişimi yapıyoruz. Değişimini yapmış olduğumuz tüm Apple Cihaz ve Donanımlar garantili olarak yapılmaktadır.

 

APPLE SERVİS

 

Hard Disk inizde arıza belirtileri olup olmadığını, sisteminizin ve Uygulamalarınızın en son yazılım ile güncel olup olmadığını belirliyoruz. Kayıp datalarınızın tekrar kullanılır hale gelmesi için Profesyonel Data kurtarım hizmetimiz bulunmaktadır.

 

APPLE SERVİS

 

Mac Sistem Yükleme – Mac Yedekleme ve Bakım hizmetlerini yapıyor, gerektiğinde eğitim desteği veriyoruz.

 

 

 

Mac Bilgisayarınızı Hızlandırmak için gerekli olan SSDRam gibi donanım eklemeleriyle yükseltme işlemlerini yapıyor ve Bilgisayarınızı olabilecek en kullanışlı hale getiriyoruz.

Yapılack olan MacBook SSD Değişim ve MacBook Ram yükseltme işlemlerimizde Anakart Bakım ve Fan Temizliklerinide ücretsiz olarak yapmaktayız.

 

 APPLE SERVİS

 

Ofisiniz Network Alt Yapısını düzenliyor gerekli olduğu durumda kablo alt yapısı yeniliyor, internet – Mail - Wi-Fi sorunlarınızı giderebiliyoruz.

Tüm Ofis yada Ev İnternet altyapınızı komple baştan tasarlayarak en iyi çekim ve sinyal noktalarına göre belirleyerek gerekli Network kablolama alt yapısını kurarak Sorunsuz bir şekilde İnternet erişimlerinizi sağlıyoruz.

 

 APPLE SERVİS

 

Bilgisayarlarınızın Apple yada Windows ayrımı yapmadan data güvenliğini sağlıyor, gerekli virüs koruma önlemlerini alıyor, bozulan diskinizin içerisindeki bilgilerinizi kurtarabiliyoruz.

 

 APPLE SERVİS

 

Yeni bir Mac satın almaya karar verirseniz, uzman tavsiyesi verebilir ve hatta Apple Store a eşlik edebilir veya 2.El alımlarınıza yardımcı oluyoruz.

 

 

Her türlü Apple yazılımı hakkında öneride bulunuyoruz.

 

 

 

 

Windows ile belirli bir ürünü kullanmanız gerekiyorsa ve Windows u Mac İşletim Sisteminizde mi çalıştırmanız gerektiğini ya da sanal olarak kullanmanız mı gerektiğini merak ediyorsanız, artıları ve eksileri değerlendirmenize ve en iyi kararı vermenize yardımcı oluyoruz.

 

 

Apple Servis Hizmetlerimiz

 

 

  MacBook Servis

 

   MacBook Servis Kapsamı doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetler Aşağıdaki gibidir. Vermiş olduğumuz tüm Apple Teknik Servis hizmetimiz Garantili olarak yapılmaktadır.

 

   MacBook Batarya Değişim - MacBook Ekran Değişim - MacBook SSD Değişim - MacBook Anakart Tamiri - MacBook Sıvı Teması - MacBook Sistem Yükleme

   MacBook Format Atmak - MacBook Windows Yükleme - MacBook Servis

 

     

 

  MacBook Pro Servis

 

   MacBook Pro Servis Kapsamında vermiş olduğumuz tüm onarım hizmetlerimiz Garantili olarak yapılmaktadır. 

 

   MacBook Pro Anakart Tamiri - MacBook Pro Aanakart Sıvı Teması - MacBook Pro Sistem Geri Yükleme - MacBook Pro Pil Değişimi - MacBook Pro Ekran Değişim

   MacBook Pro SSD - Hard Disk Değişim - MacBook Pro Windows 10 Yükleme - MacBook Pro Hızlandırma - MacBook Pro Servis

 

 

   MacBook Air Servis

   

    MacBook Air Teknik Servis ile ilgili vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları Aşağıdaki gibidir.

 

   MacBook Air Klavye Değişimi - MacBook Air Batarya Değişimi - MacBook Air Sistem Yükseltme - MacBook Air Ekran Değişimi - MacBook Air Ekran Kart Tamiri 

   MacBook Air SSD Disk Yükseltme - MacBook Air Anakart Tamiri - MacBook Air Sıvı Temas Tamiri - MacBook Air Servis

 

 

 

   iMac Servis

 

   iMac Teknik Servis ile ilgili vermiş olduğumuz Teknik Servis hizmetlerimizden Garantili olarak faydalanabilirsiniz.

 

   iMac Ön Cam Değişimi - iMac Ekran Kartı Değişimi - iMac Anakart Tamiri - iMac Ekran Değişimi - iMac SSD Değişimi - iMac Ram Yükseltme - iMac Sistem Yükleme

   iMac Windows Yükleme - iMac Hızlandırma - iMac Servis

 

 

 

   Mac Mini Servis

 

   Mac Mini Teknik Servis Hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki gibidir.

 

  Mac Mini SSD Disk Takma - Mac Mini Ram Değişimi - Mac Mini Anakart Tamiri - Mac Mini Sistem Kurulumu - Mac Mini Windows Kurulumu - Mac Mini Servis

 

 

 

 

  iPhone Servis

 

 Tüm iPhone modelleri ile ilgili iPhone Teknik Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır. iPhone Anakart Tamirinden Ekran Değişimine kadar yapılan tüm hizmetlerimiz garanti Kapsamında Yapılmaktadır.

 

  iPhone Ekran Değişimi   -  iPhone Batarya Değişimi   -  iPhone Anakart Tamiri   -  iPhone Sistem Geri Yükleme   -   iPhone WiFi Sorunu

 

 

 

   

  Apple Servis

 

  Apple Teknik Servis Oarak Tüm Apple marka cihazlara Garantili olarak Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti vermekteyiz.

 

    Sistem Geri Yükleme  -  MacBook Veri Kurtarma  -  Apple Anakart Tamiri  -  Sistem Hızlandırma  -   MacBook Sistem Formatlama 

    MacBook Sitem Geri Yükleme  -  Apple Batarya Değişimi  -  Apple Ekran Değişimi  -  MacBook Yedek Parça Temini  -  MacBook 2. El Bilgisayar Satış 

    Apple Sistem Danışmanlığı  -  Network Alt Yapı Kurulumu  -  Apple Servis   -   iPhone Servis

 

 

  Apple Servis İstanbul

 

 

  Apple Servis Üsküdar        Apple Servis Kadıköy          Apple Servis Bostancı

 

 

Servisimiz Hafta içi ve Hafta sonlarıda dahil olmak üzere saat 09:00  -  19:00 saateleri arasında hizmet vermektedir.

 

 

 Apple Servis Telefon  :  0 533 638 53 16 

 

 

Tüm Apple Ürünlerine Teknik Servis / Destek Hizmeti tarafımızdan Garantili olarak yapılmaktadır.

Mayıs Bilgi İşlem Özel Apple Teknik Servis idir.

 

Bilgi İçin : 0 533 638 5316