MacBook SSD Yükseltme ve Değiştirme

MacBook SSD Yükseltme ve Değiştirme
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

MacBook SSD

 

 

MacBook Bilgisayarlar son 5 yıl içerisinde ciddi değişim geçirerek deyim yerindeyse baştan aşağı diyebileceğimiz bir değişim geçirmişlerdir.

 

Retina ekrandan kasa yapısına kadar yapılan bu değişimde en büyük paylardan biride standart Sata Hard Disk’ lerde olmuştur. Apple standart disk kullanımından çok daha fazla performans sağlayan Ssd Disk kullanımına geçilmiştir.

 

MacBook SSD Yükseltme

 

 

Eski MacBook’ lar ise halen standart Sata Hard Disk kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca 2012 ortası ve öncesi MacBook Bilgisayar performans artışı sağlamak için eski disklerin yerine MacBook SSD Disk değişimi yapılarak MacBook bilgisayar’ larda performans artışı sağlanmaktadır.

 

MacBook SSD Yükseltme işleminden sonra kullanım ve performans olarak %40 gibi bir artış göstermektedir. Yapılan MacBook SSD Değişimi sırasında herhangi bir bilgi kaybı yaşanmamak için önce yedekleme yapıldıktan sonra montajı yapılmaktadır. Yedeklenmesi yapılan Disk yeni takılacak olan MacBook SSD Disk’ e istek dahilince yedeklemeleri tekrar geri aktarılmaktadır.

 

 

 

 

 

MacBook SSD Değişimi

 

 

Servisimizde MacBook SSD Değişim ve MacBook SSD Takma hizmetleri tarafımızdan verilen Garanti dahilinde yapılmaktadır. Değişimi yapılan MacBook Hard Disk içerisinde bulunan Data müşteri isteğine göre yedeklenerek aktarımı yapılmaktadır.

 

MacBook SSD Takma

 

Servisimizde MacBook SSD Takma işlemi sıasında isteğe bağlı olarak eski bilgilerinizin yedekleri tarafımızdan alınmaktadır. MacBook SSD Yükseltme yapılan bilgisayarınızın eski Disk i istek doğrultusunda harici bie Usb Kutu içerisine montaj edilerek harici Disk olarak kullanılabilir.

 

MacBook SSD Fiyatları

 

MacBook SSD Fiyatı değişim yapılacak olan MacBook modeli ve yine Değişim yapılacak olan MacBook SSD model ve büyüklüğüne göre fiyatlar değişim göstermektedir. Servisimizde yapılacak olan MacBook SSD Yükseltme işlemleri sırasında MacBook Anakart Bakımı tarafımızdan bedelsiz olarak yapılmaktadır. SSD Fiyatları için servisimizi aramanızı rica ederiz

 

 

 
Servis Talebi için : 0 533 638 53 16
destek@mayisbilgiislem.com