MacBook Pro SSD Değişimi-Yükseltme

MacBook Pro SSD Değişimi-Yükseltme
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Modele Göre Değişmektedir.
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

 

 

MacBook Pro SSD

 

 

MacBook Pro bilgisayarlarınız 2012 yılı sonundan itibaren Pci-e tabanlı SSD Diskler kullanmaya başlamıştır. 2012 sonu öncesi olan MacBook Pro’ larda ise Manyetik kayıt ortamı sunan bildiğimiz eski 2.5’’ sata hard diskler bulunmaktadırlar.

 

SSD Disk lere göre sayıca bir çok eksiği bulunan sata diskler performans olarak SSD Disk lerin gerisinde kalmışlardır. Günümüz teknolojisinin artık haline getirmeye başladığı emektar Sata diskler, her geçen gün yenilenen program ve sistemler karşısında eski performanslarından oldukça geride kalmaktadırlar.

 

 

 

Servisimizde MacBook Pro SSD değiştirme Hizmeti Aynı Gün ve Garanti olarak tarafımızdan Yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

MacBook Pro SSD Yükseltme

 

SSD (Solid State Drive – Katı Hal Sürücüsü) dataları yedeklemek için mekanik parçalar yerine bellek yongalardan ve dahili devrelerden faydalanmaktadır. Sata Diskler ile aynı işlevi gören SSD Diskler’deki en belirgin fark hız olarak kendini ortaya çıkarmaktadır. MacBook Pro SSD Yükseltme ile performansda minimum %40 artış sağlayacaklardır.

 

 

Mayıs Bilgi işlem olarak sayısız MacBook Pro SSD Değişimini yaptık ve yapmış olduğumuz her MacBook Pro SSD yükseltme işlemlerimiz muhteşem sonuçlar vermiştir. Sizlere tavsiyemiz Eğer 2012 ve öncesi bir MacBook Pro’ ya sahipseniz hiç düşünmeden MacBook SSD Değişimi ni gerçekleştirmeniz, ortaya çıkacak performans değişimi minimum %40 seviyelerinde olacaktır.

 

 

 

 

MacBook Pro SSD Takmak 

 

MacBook Pro SSD Yükseltme yaptırdığınız takdirde servisimizde değişim yaptırmış olduğunuz MacBook Pro SSD yapılandırması sırasında içerisinde önceden almış olduğunuz yedekler yüklenerek yeni Mac OSX işletim sistemi kurulumu yapılmaktadır. Kurulum yapılan yeni MacBook Pro SSD Disk tarafımızdan gerekli güncellemelerinin ve testlerinin yapılması sonrasında teslimi yapılmaktadır.

 

 

 

 

MacBook Pro SSD Yükseltme yapıldığı takdirde Eski Sata diskinizi isteğe bağlı olarak ister Macbook Pro bilgisayarınız içerisinde bulunan Dvd okuyucu çıkarılarak ister dahili bir ikinci disk olarak ister harici bir disk kutusu içerisine montaj yapılmak suretiyle harici bir disk olarak kullanabilirsiniz. MacBook Pro SSD Takma işlemleri firmamız tarafından istekleriniz doğrultusunda yapılabilmektedir.

 

 

MacBook Pro SSD Fiyat

 

MacBook Pro SSD fiyatları takılacak olan MacBook Pro modeli ve yine montajı yapılacak olan SSD modeline göre değişim göstereceğinden servisimizden MacBook SSD Fiyatı ile ilgi li bilgi almanızı rica ederiz.

 

 

MacBook Pro Servis 

 

Servisimizde ayrıca MacBook Pro Anakart OnarımıMacBook Pro Ekran Değişimi, MacBook Pro Batarya Değişimi, MacBook Pro Sistem Yükleme - Format atma, MacBook Pro sıvı Temas Çözümleri, MacBook Pro Klavye Değişimi hizmetleri verilmektedir. 

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16