Macbook Pro Klavye Değişimi-Onarımı

Macbook Pro Klavye Değişimi-Onarımı
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

 

Macbook Pro bilgisayarlarda gerek tuş deformasyonu sıvı teması gerekse benzeri durumlarda oluşan sebepler nedeniyle ortaya çıkan MacBook Pro klavye arızaları servisimizde teknisyen arkadaşlarımız tarafından değişim ve onarımları yapılabilmektedir.

 

MacBook Pro klavyelerde zamanla oluşan tuş dezenformasyonları, tuş eksilmeleri ve tuşların işlevselliğini yitirmesi gibi sıkıntılarda problemli MacBook Pro Klavye Tuş Takımının Değişimi aynı gün servisimizde Garanti verilerek yapılmaktadır.

 

MacBook Pro Klavye Arızası

 

 

 

 

Sıvı temas sorunu dolayısıyla ortaya çıkan MacBook Pro Klavye sorunlarında değişim yapmadan önce klavyeyi kurtarabilmek için MacBook Pro Klavye temizlik ve bakımları yapılmaktadır. Yapılan MacBook Klavye bakım işleminden sonra varolan arıza devam etmesi durumunda Mac Klavye Değişim tarafımızdan servisimizde yapılmaktadır.

 

Garanti kapsamı devam eden ürünlerde yine garanti kapsamı içerisinde, garanti kapsamı bitmiş olan bilgisayarlarda ise Mayıs Bilgi İşlem’ in donanım garantisi vermesi ile MacBook Klavye değişimleriniz Mac Teknik Servis ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

 

 

Servis Talebi İçin : 0 533 638 53 16