MacBook Pro Format Atma Sistem Yükleme

MacBook Pro Format Atma Sistem Yükleme
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi Belirtilmedi
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

 

 

MacBook Pro Format Atmak

 

 

Zamanla kullanmış olduğumuz bilgisayarlarımızın çeşitle nedenlerden dolayı sistemini yenilemek gerekebilmektedir.

 

Sisteme virüs bulaşması, sistemin yavaş çalışması, programların kilitlenmesi, yada sistem yükseltme gibi bir çok sebepten ötürü MacBook Pro veya diğer modellerinde sistemi formatlayarak yeniden Mac OSX yüklemek gerekmektedir.

 

 

Yapılacak MacBook Sistem Yükleme işlemi sonrası Bilgisayarınızda varolan sistemsel problemlerin düzelmiş olacağını farkedeceksiniz. Servisimizde yapılacak olan MacBook Pro yeniden sistem yükleme ve MacBook Pro Format Atma işlemi sırasında herhangi bir Bilgi Kaybı yaşanmamaktadır.

 

 

Aşağıda Kullanıcılar tarafından yapılan aramalarda en sık karşılaşılan Sistem Problemleri Bulunmaktadır.

 

MacBook Pro Elma Logosunda Kalıyor     

MacBook Pro Açılırken Kapanıyor     

MacBook Pro Açılırken Kilitleniyor

MacBook Pro Kapanmıyor       

MacBook Pro Açılışta Beyaz Ekranda Kalıyor         

MacBook Pro Yavaş Çalışıyor        

MacBook Pro Sistem Kurma

MacBook Pro Sistem Geri Yükleme          

MacBook Pro Donma Sorunu     

    

 

MacBook Pro Sistem Geri Yükleme

 

 

 

MacBook Pro Sistem Format Atmak ve Yeniden Yüklemek için öncelikle var olan bilgilerin önemli ise yedeklenmesi gerekmektedir. Yedekleme işlemini Mac OSX Kurtarma konsolunu kullanarak yapabileceğiniz gibi farklı bir harici disk üzerinden de sistemi başlatarak yapabilirsiniz.

 

 

Macbook Pro ve diğer Apple Bilgisayarlarda ( MacBook Air, MacBook, iMac, iMac Pro, Mac Mini ve Mac Pro ) formatlama işlemi sırasında yapılabilecek bir hata öncesinde bilgisayar içerisinde var olan tüm bilgileri kaybetmenize sebebiyet verebilir.

 

Bu sebeple eğer Mac OSX işletim sistemi yüklemesi için yeterli bilgiye sahip değilseniz, Mac sistem formatlama ve sistem yükleme işlemini tecrübeli teknik bir ekip desteği ile yapmanızı şiddetle öneririz.

 

Yine de Mac sistem yükleme işlemini kendiniz yapmak isterseniz aşağıdaki tarafımızdan hazırlanmış olan link üzerinden yaralanarak yapabilirsiniz.


http://www.mayisbilgiislem.com/blog/mac-osx-sistem-geri-yukleme

 

 

  

 

 

APPLE SERVİS

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak tüm Apple ürünü bilgisayarlarınızın yedekleme, formatlama ve yeniden sistem yükleme işlemlerinizi yapmaktayız. İster kendi adresinizde, ister servisimize sevk ederek yapmış olduğumuz sistem yapılandırma işlemlerimiz hassasiyetle yapılmaktadır.

 

 

Bilgi için : 0 533 638 53 16