MacBook Air Anakart Değişimi - Tamiri

MacBook Air Anakart Değişimi - Tamiri
Tamir Süresi 1 - 5 Gün
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

MacBook Air Anakart  

 

Anakart / Logicboard MacBook Air için en önemli donanımdır. Bir çok bileşenin İşlemci, Ekran Kart’ ı, Hard Disk ve Ram gibi donanımların ev sahipliğini yapmaktadır. Anakart’ larda Arıza oluşması hem bilgisayarların kullanılamaz hale gelmesi, hemde yüksek maliyetli MacBook Air Anakart değişiminin ortaya çıkmasına sebep vermektedir.

 

 

 

Bir çok devre’ den oluşan MacBook Air Anakart’ ında en önemli süreçlerden bir tanesi MacBook Air Anakart arıza tespitidir. MacBook Air Anakart arıza tespit için gereken süre var olan arızanın durumuna göre 1 - 4 iş günü arasında sürmektedir.

 

 Servisimizde MacBook Air Anakart Tamiri Tespit Ücreti Alınmamaktadır.

 

MacBook Air Anakart Arıza’ larında en önemli süreç olan arızanın tespiti doğru olarak yapıldığında onarım ve arıza sürecini hem hızlandıracak, hem de yapılacak MacBook Air Anakart arıza onarım başarısını arttıracaktır.

 MACBOOK AIR SERVIS

 

MacBook Air Anakart arızalarının bir çok sebebi vardır. En sık karşılaşılan problemler MacBook Air sıvı teması, MacBook Air ekran kart chip sorunu ve elektrik sorunları ile ortaya çıkmaktadır. Arızaya sebep veren oluşuma göre onarım süreç ve başarısı değişim göstermektedir.

 

MACBOOK AIR SERVIS

 

 

 

MacBook Air Anakart Tamir süreci içerisinde onarımı yapılamayan durumlarda MacBook Air Anakart Değişimi yapılmaktadır. Servisimizde Maliyet açısından Orjinal MacBook Air Anakart değişimi yüksek rakamlı olabileceğinden garanti dahilinde 2. El Anakart da temin edilebilmektedir.

 

MACBOOK AIR SERVIS

 

MacBook Air M1 İşlemcili Anakart Tamir ve Bakım Hizmetleri

 

  MacBook Air Yeni serisi olan MacBook Air M1 işlemcili modellerinin tüm Anakart Tamir ve bakımları servisimizde Garantili olarak Yapılmaktadır.

 

 

 

 

MacBook Air M1 Anakart üzerinde oluşan arıza servis teknisyenlerimiz tarafından tespit edildikten sonra, müşterilerimize arıza hakkında bilgi verilmesi sonrası müşteri tarafından verilecek onay ile onarıma başlamaktadırlar.  Böylece yüksek maliyet yapmak zorunluluğundan kurtulmuş olacak ve maliyetlerinizi de minimum seviyeye indirerek MacBook Air Anakart Tamiri yaptırabileceksiniz.

 

 MACBOOK AIR SERVIS

 

MacBook Air Anakart Arıza Onarımlarımız tarafımızdan garantili olarak yapılmakta olup ,tespit edilen arızalı ürünlerin değişimi yapılmaktadır.

 

 

 

MacBook Air Servis

 

Servisimizde MacBook Air Anakart Tamiri için gelen bilgisayarınızda eğer Anakart arızasından kaynaklı bir disk arızası bulunmuyorsa herhangi bir data kaybı yaşanmamaktadır. Servisimize gelen MacBook Anakart Tamir süresi extra bir arıza olmadığı takdirde takriben en geç 1 hafta içerisinde çözümlenmektedir.

 

 MACBOOK AIR SERVIS

 

Aksi durumlarda müşterilerimize bilgi verilmek suretiyle Anakart Tamir işlemi yapılmaktadır. MacBook Air Anakart Tamir söz konusu olmadığı durumlarda ise stok durumuna göre 2. El MacBook Air Anakart tedariği sağlanabilmektedir.

 

 

Servisimizde MacBook Air Anakart Tamiri ne ek olarak ayrıca MacBook Air Ekran Değişimi, MacBook Air Sıvı Temas Çözümü, MacBook Air Batarya Değişimi, MacBook Air Trackpad Değişimi ve MacBook Air Sistem Yükleme işlemleri yapılmaktadır. 

 

Servis Talebi için : 0 533 638 53 16