Mac Mini SSD Değişimi

Mac Mini SSD Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

Mac Mini SSD Takma

 

 

 

SSD (Solid State Drive – Katı Hal Sürücüsü) disklere göre bir çok eksiği bulunan Sata diskler, performans olarak bu disklerin gerisinde kalmışlardır. Günümüz teknolojisinde artık emektar konumuna gelmeye başlayan Sata diskler, her geçen gün yenilenen program ve sistemler karşısında eski performanslarından oldukça geride kalmaktadırlar.

 

SSD Diskler ile eski SATA Diskler arasındaki en belirgin fark nedir dersek bunun cevabı hız olacaktır. Aralarında belirgin bir hız farkı bulunmaktadır.

 

 

Mayıs Bilgi işlem olarak değişimini yapmış olduğumuz sayısız Mac Mini SSD Disk yükseltme lerinde performans olarak minimum % 40 seviyesinde hız artışları tespit edilmiştir. Eğer Mac Mini bilgisayarlarınızda hız sorunu yaşıyorsanız öncelikle Mac Mini SSD Disk Değişimi yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

 

 

Mac Mini Disk Değişimi 

 

SSD Disk değişiminde kullanılacak olan SSD Disk marka model ve büyüklüğü müşterilerimiz tarafından belirlenerek isteğe uygun olan Disk tarafımızdan montajı yapılmaktadır.

 

Montajı yapılacak olan SSD Disk müşterilerimiz tarafından da alınabilir ve Mac Mini için Disk montajını servisimizde yaptırabilirsiniz.

 

 Mac Mini SSD Disk Değişimi yapıldığı takdirde Eski Sata diskinizi isteğe bağlı olarak harici bir kutu içerisine montaj yapılmak suretiyle harici disk olarak kullanabilirsiniz.

 

 Mac Mini SSD Takma işlemi firmamız tarafından istekleriniz doğrultusunda Garanti Dahilinde yapılabilmektedir.

 

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16