Mac Mini Ram Değişimi

Mac Mini Ram Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

Mac Mini Ram Yükseltme

 

 

Ram tüm Apple marka bilgisayarlar dahil olmakla beraber Anakart Üzerinde bulunan en kritik bileşenlerden biridir. Rastgele Erişimli Bellek olarak da adlandırılan Ram dosyaların hızlı bir şekilde yazılıp okunmasına izin veren depolama birimleridirler. Örnek vermek gerekirse bir Excell belgesi yada bir Adobe program belgesi Apple bilgisayarlarımızın Ram’ lerinde depolanırlar. 

 

 

 

Mac mini bilgisayarlarınızda aynı Mac Mini SSD Takma gibi Mac Mini Ram Yükseltme leri de performans ve hız yönünden gözle görünür bir artış sağlayacaktır. Modellere göre değişim gösteren Ram modellerinin hangisinin bilgisayarınıza uygun olduğunu Servisimizi arayarak teknisyen arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Takılacak olan Ram ler Apple tarafından uyumluluğu kontrol edilmiş ve onay verilmiş olan Ram modelleri tercih edilmektedir. Mac Mini Ram değişim yapılacak olan cihaz da tarafımızdan Fan bakımlarıda yapılmaktadır. 

 

Mac Mini Ram değişimi sonrasında performans olarak gözle görülür artış olacaktır. Program açılışlarınız ve sistemin açılış ve kapanışları fark edilir düzeyde olumlu anlamda değişim gösterecektir.

 

 

 

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak Mac Mini Ram Değişim işlemlerinizi Mac Teknisyen arkadaşlarımız tarafından yapabilmekte ve isteğe bağlı tarafımızdan sağlanan Mac Mini Ram Yükseltme garanti dahilinde yapılmaktadır.

 

Değişimi yapılacak olan Ram Mac Mini uyumlu Ram olması gerekmektedir, aksi takdirde farklı sorunları ortaya çıkarabilmektedir.

 

 

 

Servis İçin  :  0 533 638 53 16