Mac için en iyi Antivirüs Programları

 

 

 

Mac için Virüs Programı

 

 

Apple Bilgisayar ınızı korumak için ücretsiz ve birinci sınıf güvenlik araçları

 

 

Bazılarınız, Mac’ lerin “virüs bulaşmaması” durumunda, en iyi Mac antivirüs yazılımını gereksiz bir iş olarak tanımlamayı düşünebilir. Ancak, Apple makinelerinin Windows tan daha az hedeflendiği doğru olsa da, virüs bulaştığı gerçeğini göz ardı etmemek gerekir.

 

Apple Virüs miktarı hala Windows u hedefleyen orandan oldukça az olsa da, birkaç yıl önce uzmanların öngördüğünden 100 kat daha yüksek.

 

Riskler her geçen gün artıyor, bu yüzden korunmaya ihtiyacınız var. Bu listedeki her ürün tek tek seçilmişlerdir, özellikle Mac sistemlerini korumak için tasarlanmış ve zararlı yazılımları tespit edip temizlerken yüksek puanlar almışlardır.

 

 

 

 

1. Bitdefender Antivirus

 

 

Mac ler için mükemmel koruma

 

 

Mac için Bitdefender Antivirus, piyasadaki Apple cihazları için en doğru virüs koruma programlarından biridir ve çok katmanlı fidye yazılımı koruması, reklam yazılımı kaldırma, ve aynı zamanda Windows PC kötü amaçlı yazılımlarını da tarayabilir.

 

İnternet taramalarınız hakkında endişeleriniz varsa, Mac için Bitdefender Antivirus, 2019 daki Macler için en iyi yazılımlardandır.


https://www.bitdefender.com/solutions/antivirus-for-mac.html

 

 

2. Intego Mac Premium Package X9

 


Intego, Mac leri 20 yıldır koruyor, bu nedenle Apple makinelerinin ne tür bir güvenlik gereksinimi duyduğunu bilen herhangi bir yazılım varsa, bu Intego Mac Premium Package X9’dur.

 

En son Mac tehditlerinin yanı sıra Windows ve Unix kötü amaçlı yazılımlarını da barındıran bir virüsten koruma motoruyla birlikte gelir ve ayrıca ağ izinlerini yönetmek için eksiksiz bir güvenlik duvarı içerir.

 

https://offer.intego.com/en/re-mis?aff_id=2207&hawk-3569671114674847813

 

 

 

3. Kaspersky Internet Security

 

 

Kaspersky, antivirüs koruması alanında saygın bir isimdir ve fidye yazılımlarına, ebeveyn denetimlerine ve araçlarına karşı koruma da dahil olmak üzere rakiplerinin çoğunu utandırmak için bir dizi özellik getiren Mac için Internet Security yazılımıyla ününü korur. Tamamen güvenli bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapabilir ve banka işlemlerini yapabilirsiniz.

 

Çok çeşitli özellikler kesinlikle kabul edilir, ancak belirli bir araç arıyorsanız, arayüzü gezinmek için biraz hantal hale getirebilir.

 

https://www.kaspersky.com/mac-security

 

 

 

4. Norton Security Deluxe

 

 

Norton, antivirüs dünyasında iyi bilinen başka bir markadır ve Norton Security Deluxe yazılımı, Mac inizi mükemmel bir kötü amaçlı yazılım algılama motoruyla korumanıza yardımcı olur. Bir dizi cihazı kapsayabilir, böylece Mac lerinizi, hatta sahip olduğunuz tüm Windows PC lerinizi veya mobil cihazlarınızı korumanızı sağlayabilirsiniz. Sağladığı güvenlik mükemmel olmakla birlikte, kullanım sırasında sistem hızı üzerinde gözle görülür bir etki olabilir.

 

Mac inizi olabildiğince hızlı hissetmek, sağlam ve güvenilir bir koruma istiyorsanız, ne olursa olsun, Norton Security Deluxe kesinlikle yatırım yapmaya değer .

 

 

5. ESET Cyber Security

 


Mac için ESET Cyber Security, bağımsız test laboratuarlarından yüksek puanlar almaktadır; bu nedenle, eğer kurulu ise Mac inizin iyi bakıldığından emin olabilirsiniz. Mac inizi virüs taraması yapmak için en hızlı yazılım değildir, ancak makinenizin virüslerden tamamen arınmış olduğundan emin olmak için sisteminizin derinliklerine iner ve oldukça rekabetçi bir fiyat etiketine sahiptir.

 

https://www.eset.com/tr/home/cyber-security/