iPhone Karanlık Mod

 

 

 

 

iPhone Karanlık Mod Açma

 

 

 

Biri iOS 13 in önemli yeni özellikler geçen yıl MacOS Mojave var Karanlık Modu özelliği ile eşleşen sistem geneli Koyu Modu seçeneği vardır.

 

Karanlık Modu nu etkinleştirme Ekran ve Parlaklık bölümünün altındaki iPhone daki (veya iPaddeki ) Ayarlar uygulamasıyla yapılabilir . Açık veya Koyu modunu seçebilir veya günün saatine (Gündoğumu - Gün Batımı) veya özel olarak seçilmiş bir programa göre etkinleştirmeyi seçebilirsiniz. Kontrol Merkezi nde Parlaklık göstergesine uzun süre basarsanız, Ayarlar uygulamasını kullanmak istemiyorsanız Karanlık Mod u oradan değiştirebilirsiniz ve ayrıca etkinleştirebileceğiniz tam bir Karanlık Mod / Işık Modu geçişi de vardır.

 

 

 

 

 

Bu Karanlık Mod Kontrol Merkezi seçeneğine sahip olduğunuzdan emin olmak için Ayarlar> Kontrol Merkezi> Kontrolleri Özelleştir e gidin. Buradan, bu düğmeyi Kontrol Merkezi ne eklemek için "Karanlık Görünüm" ün yanındaki yeşil "+" işaretine dokunun.

 

 

 

 


Karanlık Modu nu açmak, tüm işletim sisteminin görünümünü değiştirir, duvar kağıdı ve Ana ekrandan bireysel uygulamalara kadar her şeyi koyulaştırır.

 

 


Duvar kağıdından bahseden iOS 13, hangi modu etkinleştirdiğinize bağlı olarak renkleri açıktan karanlığa çeviren birkaç yeni duvar kağıdına sahiptir.

 

 

 

 

 


Ayarlar ve gelen tüm uygulamalarınız içinde koyu temaları göreceksiniz Fotoğraflar ve Apple Müzik 

 

 

 

 

 

Mesajlar ve Telefon, Karanlık Mod etkinleştirildiğinde gözlerde daha kolay olan yeni koyu arayüzlere sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 


Karanlık Modda gösterilen diğer uygulamalar arasında Kısayollar, Notlar ve Kişiler bulunur. Safari nin de karanlık bir teması var, ancak web siteleri Apple ın web sitesi gibi Karanlık Mod da olduğunda en iyi görünüyor.

 

 

 

 

 

 

Cihazlarında daha koyu temaları tercih edenler için iOS 13 hayal kırıklığına uğratmaz. Üçüncü taraf uygulamaların tümü karanlık seçenekleri uyguladıktan sonra, Karanlık Mod iOS ve iPad OS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir olacaktır .

 

 

 

www.mayisbilgiislem.com/iletisim

Bilgi İçin : 0533 638 53 16