iPhone 7 plus batarya-pil değişimi

iPhone 7 plus batarya-pil değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

iPhone 7 Plus Batarya 

 

iPhone 7 Plus diğer iPhone modellerinde de olduğu gibi şarj problemi belirli bir süre sonrasında ortaya çıkmaktadır.

 

 

Sebep olarak birden fazla sorun bulunmakta olup sıklıkla karşılaşılan sorunlar ise; pilin %100 dolmadan cihazın sürekli şarjdan çıkartılması, Aşırı ısınma sonucu ortaya çıkabilen şişme problemleri, orjinal olmayan şarj aletleri ve tabiki kullanım ömrü olarak sıralayabiliriz.

 

Ortaya çıkan iPhone 7 Plus Batarya sorununudan kaynaklı olark sorunlu bataryanın değişimi gerekmektedir. Ancak iPhone 7 Batarya Değişimi hassas bir konu olmasından kaynaklı deneyimli ve konuya hakim servis teknisyenleri tarafından müdahale edilmelidir.

 

 

Garanti kapsamı devam eden cihazların batarya değişimi yine garanti kapsamı çerçevesinde teknisyen arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.
Müşterilerimizin bilgi ve talepleri doğrultusunda isteğe bağlı olarak muadil olarak adlandırılan yedek parça tedariğide yapılmaktadır. Değişimi yapılacak olan muadil yedek parçalar 1.sınıf olarak tabir edilen en üst seviye kalitede olup firmamız tarafından garanti verilmektedirler.
   

 

 

 iPhone 7 Plus Batarya Fiyatı

 

 

iPhone 7 Plus Batarya – iphone 7 Plus Pil fiyatı ile ilgili olarak servisimizden fiyat bilgisi almanızı rica ederiz.

 

 

 

iPhone Servis 

 

iPhone 7 Batarya değişimi,  iPhone 7 Ekran DeğişimiiPhone 7 Kasa Değişimi,  iPhone 7 Hoparlör Değişimi,  iPhone 7 Ahize Değişimi,  iPhone 7 Wi-Fi Anten Değişimi,  iPhone 7 Home Tuşu Değişimi,   iPhone 7 Power ( On/Off) Buton Değişimi,   iPhone 7 Şarj Soket Değişimi gibi tüm işlemler servisimizde yapılmaktadır.

 

 

Yukarıda tarafımızdan yapılan işlemler, model ve arıza sonucu yapılan işleme göre garanti verilerek yapılmaktadır.

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16