iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Bilgi Alınız
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

iPhone 7 Ekran

 

 

Bir çok bileşeni bulunan iPhone 7 nin en önemli parçalarından biri dokunmatik yüzey olarak kullandığımız ekranlarıdır.

 

 

Genellikle darbe sonucu oluşan ekran kırılmalarının yanında , sıvı teması, sağdan sola veya yukarıdan aşağıya oluşan çizgiler ve dokunmatik yüzeyde oluşan hassasiyet sorunları ekran problemlerini oluşturmaktadır.

 

 

Tecrübeli iPhone Teknisyeni arkadaşlarımız, arızalı olan iPhone 7 Ekran Değişimi hizmeti aynı günde firmamızın vermiş olduğu garanti kapsamı dahilinde yapmaktadırlar.

 

 

Servisimizde Garantili ve Garanti dışı kalmış olan  iPhone Yedek Parça Desteği verilebilmektedir. Garanti kapsamı devam eden cihazlarınız servisimizdeyine teknik birimimiz tarafından takibi yapılarak  iPhone 7 Ekran ları orjinal iPhone Ekranlar ile değişim yaptırılmaktadırlar.

 

 

 

 

 

iPhone 7 Ekran Değişim

 

Müşterilerimizin bilgi ve talepleri doğrultusunda isteğe bağlı olarak muadil olarak adlandırılan yedek parça kullanımlarıda yapılmaktadır. Değişimi yapılacak olan iPhone 7 Ekran 1.sınıf olarak tabir edilen en üst seviye kalitede Ekran olup firmamız tarafından garanti verilmektedirler.

 

 

 iPhone 7 Ekran Fiyatı

 

iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı modellere göre değişim gösterdiğinden servisimizden fiyat ile ilgili bilgi almanızı rica ederiz.

 

 

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16