iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Bilgi Alınız
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

iPhone 6 Ekran 

 

 

iPhone 6 telefonlarımızın en önemli bileşenlerinden birini oluşturan ekranlarda en çok karşılaşılan sorunları, darbe sonucu oluşan kırılma ve çatlama, ekranlarda oluşan piksel sorunları ve sağdan sola veya yukarıdan aşağıya oluşan çizgiler ile hassasiyet sorunları oluşmaktadır.

 

İstem dışı oluşan bu gibi sorunlar sonrası iPhone telefonlarımız kullanılamaz hale gelecek ve bu durumda oldukça can sıkıcı bir hal alacaktır. iPhone 6 Ekran Değişim inde dikkat edilmesi gerek şey home tuşu konumlanmasıdır. Orjinal ana ekran tuşu takılacak olan yeni iPhone 6 Ekran üzerine takılmalıdır. Aksi halde iPhone 6 Toucd ID özelliği çalışmayacaktır.

 

 

Tecrübeli teknisyen arkadaşlarımız hasar görmüş olan iPhone 6 Ekran Değişim işlemi olabilecek en kısa zamanda firmamızın vermiş olduğu garanti kapsamı dahilinde değişimlerini yapabilmektedirler.

 

 

 

 

Servisimizde Garantili ve Garanti dışı kalmış olan tüm iPhone telefonlarınızın yedek parça desteği verilebilmektedir.

 

 

Müşterilerimiz tarafından isteğe bağlı muadil olarak adlandırılan tüm yedek parça kullanımlarımız 1.sınıf olarak tabir edilen en üst seviye kalitede imal edilmiş olup firmamız tarafından garanti dahilindedirler.

 

 

iPhone 6 Ekran Değişim bedelleri modellere göre değişim gösterdiğinden servisimizden fiyat ile ilgili bilgi almanızı rica ederiz.

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16