iOS Sistem Kurtarma


iOS Onarımı

 

Şüphesiz iPhone un kullanmış olduğu iOS işletim sistemi, şimdiye kadarki en iyi mobil işletim sistemidir, buna rağmen bazen iPhone, iPad veya iPod touch ımız sıkıntılarla karşılaşabilir. Bu sorunlar yeni bir iOS işletim sistemi geçerken, güncelleme yaparken ve benzeri durum sonrasında gerçekleşebilir. Apple Logosunda kalabilir, açılamayabilir yada kilitlenebilirler. Bu sorunları düzeltmek için hepsini çözebilecek bir kurtarma aracı var. Herhangi bir veri kaybına yol açmadan cihazınızı onarabilen ReiBoot - iOS sistem kurtarma yazılımıdır.

 

Çoğu sistem sorununda, tamamen kurtulmak için iOS sistemini onarmanız gerekir. Tenorshare ReiBoot, neredeyse tüm iOS sorunlarını düzeltmek için iPhone sistemini 10 dakika içinde onarmaya yardımcı olan işlemsel iOS sistem kurtarma aracıdır.

 

 Kurulum ve Kullanım

 

Adım 1: PC nizde veya Mac inizde ReiBootu indirme ve Yükleme

 

ReiBoot u bilgisayarınıza indirin ve kurun, ardından yazılımı çalıştırın ve iPhone u bilgisayara bağlayın. Cihaz tanındığında "İşletim Sistemini Onar" ı tıklayın.

 

fix ios stuck

 

 

Adım 2: Devam etmek için "Onarımı Başlat" a tıklayın

 

Ardından, aşağıdaki gibi bir arayüz görürsünüz, iOS cihazınızın düzgün çalışmıyorsa devam etmek için "Onarımı Başlat" ı tıklayın.

 

fix now

Not:

1. iOS unuz algılanamazsa, ReiBoot tespit edilmesini sağlamak için önce iPhone nu kurtarma moduna geçirmeniz için size rehberlik edecektir.

 

recovery mode

 

2. Ancak, cihaz hala kurtarma modunda bile gösterilmiyorsa, iPhone un DFU moduna nasıl sokulacağını görmek için "DFU moduna gir" bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 

dfu mode

 

3. Varsayılan olarak, Tenorshare ReiBoot Pro standart sistem kurtarma modunu kullanır, bu kurtarma modu veri kaybına neden olmaz ve bu nedenle önerilir. Ancak, iOS modunu standart modda tamir edemediyseniz, "Derin Onarım" ı seçebilirsiniz. Bu gelişmiş onarım modu sistemi daha derinlemesine tamir edebilir, ancak cihazınızdaki tüm verileri siler.

 

advanced mode

 

3. Adım: Firmware Paketini İndirin

 

download firmware

 

Sonra firmware indirme ekranına gireceksiniz. Ürün yazılımı için kaydetme yolunu ayarlamak için "Göz at" ı tıklayabilirsiniz. Ardından, iOS  ürün yazılımı paketini indirmeye başlamak için "İndir" düğmesine tıklayın.

 

İpuçları:

Ürün yazılımı paketini buradan indiremediyseniz, tarayıcıdan indirmek için "Kopyala" ya tıklayabilirsiniz. Firmware paketini bilgisayara indirmiş olan kişiler için, ürün yazılımını manuel olarak içe aktarmak için "Seç" i tıklamanız yeterlidir.

 


Adım 4: iOS Sistem Kurtarmayı Başlat

 

Ürün yazılımı paketi bilgisayara indirildikten sonra, sistem kurtarmayı başlatmak için "Onarımı Başlat" butonuna tıklayabilirsiniz.

 

repairing ios

 

Tüm süreç yaklaşık 10 dakika sürecek; İşlem sırasında cihazın bağlantısını kesmeyin. Onarım işlemi bittiğinde, iOS cihazınız normal şekilde açılır.

 

 

Bilgi için : 0 533 638 53 16