iPhone 6S Ekran Değişimi

iPhone 6S Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

iPhone 6S Ekran Arıza 

 

Dokunmatik olarak kullandığımız iPhone 6S Ekran telefonlarımızın en önemli bileşenlerinden birini oluşturmaktadır. Genellikle düşme sonucu ortaya çıkan iPhone ekran kırılması / çatlaması, iPhone 6S ekranlarında oluşan piksel sorunları, sağdan sola veya yukarıdan aşağıya oluşan çizgiler ve dokunmatik yüzey hassasiyet sorunları ekran problemlerini oluşturmaktadır.

 

 

Tecrübeli teknisyen arkadaşlarımız, Arızalı iPhone 6S ön cam Değişimi servisimize ulaştığı aynı günde, firmamızın vermiş olduğu garanti kapsamı dahilinde değişimlerini yapmaktadırlar.

 

 

Servisimizde Garantili ve Garanti dışı kalmış olan tüm iPhone telefonlarınızın yedek parça desteği verilebilmektedir.

 

 

 

Müşterilerimizin bilgi ve talepleri doğrultusunda isteğe bağlı olarak muadil olarak adlandırılan Apple Yedek Parça kullanımlarıda yapılmaktadır. Değişimi yapılacak olan muadil yedek parçalar 1.sınıf olarak tabir edilen en üst seviye kalitede olup firmamız tarafından garanti verilmektedirler.

 

 

iPhone 6S Ekran Değişim bedelleri modellere göre değişim gösterdiğinden servisimizden fiyat ile ilgili bilgi almanızı rica ederiz.

 

iPhone 6S Teknik Servis

 

iPhone 6S Batarya Değişimi, iPhone 6S Ekran Değişimi, iPhone 6S Kasa Değişimi, iPhone 6S Hoparlör Değişimi, iPhone 6S Ahize Değişimi, iPhone 6S Wi-Fi Anten Değişimi, iPhone 6S Home Tuşu Değişimi, iPhone 6S Power ( On/Off) Buton Değişimi, iPhone 6S Şarj Soket Değişim Hizmetleri garantili olarak yapılmaktadır.

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16