iPhone 5 Ekran Değişimi

iPhone 5 Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti 120 TL
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

iPhone 5 Ekran 

 

Bir çok bileşeni bulunan iPhone 5’ in en önemli parçalarından biri dokunmatik yüzey olarak kullandığımız iPhone 5 ekran larıdır.

 

 

Çoğunlukla istem dışı darbe sonucu oluşan iPhone Ekran kırılma problemleri dışında iPhone 5 Ekran arıza larının sebepleri olarak iPhone Sıvı Teması, iPhone Ekranda oluşan çizgiler ve dokunmatik yüzeyde oluşan hassasiyet sorunları ekran problemlerini oluşturmaktadır.

 

 

Servisimiz bünyesinde bulunan Tecrübeli iPhone teknisyeni arkadaşlarımız, arızalı olan iPhone 5 Ekran larını aynı günde firmamızın vermiş olduğu garanti kapsamı dahilinde değişimlerini yapmaktadırlar.

 

 

 

 

 iPhone Teknik Servis

 

Servisimizde Garantili ve Garanti dışı kalmış olan tüm iPhone telefonlarınızın yedek parça desteği verilebilmektedir. Garanti kapsamını aşmamış kapsam dahilinde olan iPhone telefonlarınız kapsam dahilinde orjinal parça değişimleri yapılmaktadır.

 

Müşterilerimizin bilgi ve talepleri doğrultusunda isteğe bağlı olarak muadil olarak adlandırılan yedek parça kullanımlarıda yapılmaktadır. iPhone 5 Ekran Değişimi yapılacak olan muadil yedek parçalar 1.sınıf olarak tabir edilen en üst seviye kalitede olup firmamız tarafından garanti verilmektedirler.

 

Bilgi İçin: 0 533 638 53 16

 

iPhone 5 Ekran Değişim bedelleri modellere göre değişim gösterdiğinden servisimizden fiyat ile ilgili bilgi almanızı rica ederiz.