iMac Pro Ekran Değişimi

iMac Pro Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 
iMac Pro Ekran 


Yeni Nesil iMac Pro bilgisayar diğer iMac Bilgisayarlara çok daha fazla performans ve işlevsellik ile donatılmıştır. iMac Pro Ekran Kırılması oluşabilecek en ciddi problemler arasında bulunmaktadır.

 

Karşılaşılan iMac Pro Ekran Arızası genellikle sert bir nesnenin çarpması yada darbe sonuçlu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Ekranda oluşan çatlama yada kırılma sorunundan dolayı tamir edilemeyecek durumda olan iMac Pro ekran’ ları birebir değişim yapılmak zorundadır.

 

Değişimi yapılacak olan iMac Pro ekranları ciddi bir mali yük doğuracağından servisimizde Orjinal iMac Pro Ekran değişimi yanı sıra stok durumuna bağlı olarak 2. El Orjinal iMac Pro ekranlarıda bulunmaktadır. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak yüksek kalite muadil iMac Ekran değişimi de yapılmaktadır. Yapılan iMac Pro Ekran değişimleri tarafımızdan Garanti dahilinde yapılmaktadır.

 

 

 

iMac Teknik Servis

 

Servisimizde aynı zamanda iMac Pro Anakart Arıza Onarım, iMac Pro SSD Disk Değişim, iMac Pro Ekran Kart Onarım ve iMac Pro Sistem Yükleme – Yapılandırma Hizmetleri de verilmektedir.

 

Bilgi için : 0533 638 53 16