En İyi iPhone 6 Su Geçirmez Kılıflar

 

 

 

 iPhone 6 Su Geçirmez Kılıfları

 

 

 

 

 

iPhone 6 su geçirmez kılıfı, iPhone 6 nızla su ortamlarında kaygısız bir zaman geçirmenize izin verir. Bu tür eğlenceli aktivitelerde iyi vakit geçirmenize rağmen, bu su geçirmez kılıflar iPhone unuzu güvenle koruyacaktır.

 

İyi görünümlü bir iPhone 6 su geçirmez kılıf için hem fiyat hem de güvenilirlik arıyorsanız makalemize devam edelim.

 

 

 

1. Tomplus

 

 

 

Tomplus, iPhone 6 nız için tamamen yalıtılmış bir su geçirmez kılıf sunar. Su geçirmez olmasının yanı sıra, su geçirmez, darbeye dayanıklı ve kar geçirmez. Bu vakayı 1000 defa açıp kapatabilirsiniz ve yine de tamamen kapalı kalacaktır.

Çanta, su altındayken telefonunuzla etkileşime girmenizi sağlayan çizilmeye karşı duyarlı dokunmatik ekran koruyucusuna sahip. Suya dalabilir ve 6,6 feet in altına gidebilirsiniz.

 

 

 

2. OUNNE

 

 

 

iPhone 6 nız su sıçramasından kaynaklanabilir. Ayrıca, telefona kum girdiğinde, telefonunuzun donanımına ve yazılımına zarar verir. OUNNE% 100 jenerik yeni ve yüksek kaliteli su geçirmez çanta getiriyor.

 

OUNNE telefonunuzu dondan, tozdan ve kumdan koruma için hazırladı. Sörf yapmaya, balık tutmaya, kayak yapmaya, yüzmeye, tırmanmaya, sürüklenmeye, bisiklete binmeye, yürüyüş yapmaya ve diğer açık hava etkinliklerine gittiğinizde güvenilir ortağınızdır.

 

 

 

3. Temdan

 

 

 

Darbelere dayanıklı sağlam bir tamponla donatılmış Temdan, akıllı telefonunuza yanlışlıkla düşmelere karşı tam koruma sağlayan bir durumdur.

Kapak, askeri standart olan 810G-516 derecesini aldı ve bu da onu darbeye dayanıklı hale getiriyor. IP68 suya dayanıklılık derecesi, akıllı telefonunuzu suyun altında koruyabilir.

Dahası, ön kapak, cihazınızı rahatça kullanabilmeniz için çok duyarlı hissediyor.

 

 

 

4. Tethys

 

 

 

Tethys su geçirmez kılıfı iPhone 6 nıza çamur, su, kar, kir ve yağlara karşı koruma sağlar. Tethys bir iPhone 6 nın 4 metre su altında tutulduğu sıkı kalite testinden geçti. iPhone unuz dışında, bu durum aynı zamanda kimliğinizi, kredi kartlarınızı ve nakit paralarınızı da korur.

 

Torbayı açarken veya kapatırken kullanıcı dostu bir deneyim sunan en gelişmiş döner kilit tasarımını takdire şayandır. iPhone unuzu korurken kasa, ultra net film materyali ile tam dokunmatik ekran erişimi de sağlıyor.

 

 

 

5. Frieq Su Geçirmez Kılıf

 

 

Frieq su geçirmez kılıf, her iki tarafta kristal berraklığında pencere sağlar, böylece fotoğraf veya video çekebilir ve dokunmatik ekrana tam erişebilirsiniz.

Çanta, telefonunuza tam koruma sağlayan basit bir kilitle ve kilitle mekanizmasına sahiptir. IPX 8 sertifikası sayesinde, iPhone 6 cihazınız su altında 100 metre deniz seviyesindeki deniz harikalarını keşfederken bile korunacaktır. Frieq su geçirmez kılıfın fiyatı göz önüne alındığında mükemmel bir seçimdir.

 

 

 

6. CellEver

 

 

 

Şık bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız, CellEver tercih etmesebebiniz olabilir. İnce bir profile sahip olmasına rağmen, bu su geçirmez kapak damlalara dayanabilir.

Ayrıca, akıllı telefonunuzu bir saat boyunca 2 metreye kadar korumak için standart su geçirmez standart da bulunuyor. Çizikleri önlemek için yüksek kaliteli bir ekran koruyucusuna sahiptir ve ayrıca gelişmiş görüş açısı sunar.

Dahası, CellEver açık, siyah jet ve daha fazlası gibi 11 canlı renk seçeneğiyle gelir.

 

 

 

7. RedPepper

 

 

RedPepper oldukça koruyucu bir su geçirmez çanta tanıttı. Kapak, kötü bir etkiye bile dayanabilecek sağlam bir tasarıma sahip. IP68 derecesi sayesinde, yüzmeyi zevkle yaşamak için yeterli özgürlüğü sunar.

Duyarlı butonlar ve duyarlı ön kapak ile iPhone 6 nızı rahatça kullanabileceksiniz. Her şeyden önce RedPepper su geçirmez kapak, güvenilir bir ömür boyu garanti ile desteklenen üç renkte geliyor.

 

 

 

Bilgi için: 0533 638 53 16