Apple Sistem Yapılandırma

 

Apple Sistem Kurulumu

 

iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook AirMac Mini, Mac Pro model tüm Apple bilgisayarlarınızın Sistem ve yapılandırmaları ile ilgili tüm hizmetler ;

 

  • Bozuk olan Sistemin yedeklenerek geri yüklenmesi
  • Sistem upgrade/yükseltme işlemleri
  • Bozuk/Kayıp data kurtarma
  • Sorunlu hasarlı sistem onarımı
  • Sistem ve data yedekleme hizmetleri
  • Hard Disk SSD upgrade
  • Ram Upgrade hizmetleri


 

İster ev kullanıcısı olsun, ister kücük ve orta ölçekli işletmeler olsun servisimizde veya yerinde servis olanaklarımız Apple kalite standartlarına uygun olarak sistem yükleme ve yapılandırma hizmetleri yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz danışmanlık, projelendirme, garanti - garanti dışı servis, bakım ve destek anlaşmalarını kapsamaktadır.

 

Apple Hard disk arızaları sonucunda ortaya çıkan problemler data kayıpları sistem kilitlenme ve sistemin yavaş çalışması gibi ortaya çıkan problemler teknik ekibimiz tarafından giderilebilmekte ve sistemin tekrar stabilize olarak çalışmasını sağlamaktadır.

 

 

Hard Disk Arızalarında ilk olarak dataların kurtarılması sağlanarak disk onarımı yapılmakta, disk onarımının mümkün olmadığı durumda ise data kurtarımının ardından yeni disk montajı ile sistem yukleme yapılarak data aktarımları yapılmaktadır.

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak Apple Standartlarına uygun olarak bakım hizmetleri yedek parça sağlama ve servis hizmetleri vermektedir. Vermiş olduğumuz servis kapsamındaki tüm hizmetlerimiz tarafımızdan yapılacak test süreci doğrultusunda garanti altındadır. Olası çıkabilecek herhangi bir arıza tekrarı gibi olası durumlarda ücret alınmayacak ve garanti kapsamında ücretsiz olarak sorun tekrar düzeltilecektir.

 

Apple Bilgisayarda Performans Artırma

 

Apple bilgisayarlarınızda ortaya çıkan performans sorunlarından kaynaklı olan yavaşlama problemlerinivar olan sabit diskinizin değişimi ile kat be kat hız aşırtma yapabilirsiniz.
Apple marka bilgisayarınızda bulunan sata uyumlu hard disk’inizin yerine SSD (Solid State Disk) Disk ile değişimi sayesinde hem performans artışı hemde data güvenliği açısından çok daha fazla performans sağlamaktadır.

 

Performans olarak minimum %40 daha fazla hız performansı gözlemlenebilmektedir. SSD Disklerde eski disklere nazaran içerisinde mekanik bir aksam bulunmadığından dolayı sarsıntı ve darbelere karşı daha dayanıklı olmakla beraber hem sessiz çalışır hemde ısı sorunu bulunmamaktadır.

 

Eski hard diskinizde bulunan tüm datalar yedeklenerek yeni montajı yapılan SSD veya mac modeline bağlı olarak Pci-e flash diskinize aktarımı eksiksiz olarak yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak eski diskiniz harici bir usb kutuya monte edilerek harici bir disk olarak kullanım olanağı sunulmaktadır.

 

 

Bilgi için : 0 533 638 53 16