MacBook Anakart Değişimi

MacBook Anakart Değişimi
Tamir Süresi 1 - 5 Gün
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

 MacBook Anakart Tamiri

 

Bir çok devre ve chip den oluşan Macbook Anakart ’ında var olan arıza tespiti zorlu bir süreç ve deneyim gerektirmektedir. Macbook Anakart’ ında oluşan herhangi bir problem maliyet açısından can sıkacak boyutlarda olmaktadır.

 

Birden fazla bileşene ev sahipliği yapan MacBook Anakart arıza landığı takdirde maliyet olarak yüksek rakamlarda değişimi yapılmaktadır. Bu nedenle servisimizde MacBook Anakart Tamiri tavsiye edilmekte ve garanti verilerek onarım yapılmaktadır.

 

MacBook Pro Anakart Tamiri için geçecek süre MacBook Anakart üzerinde oluşan arızaya göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 3 ile 5 iş günü içerisinde hazır hale getirilmektedir.

 

Onarımı yapılan Apple Anakartlar Değişim lerinde  tarafımızdan test edilmekte ve test süresince teknisyen arkadaşlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

 

Servisimizde  MacBook Anakart Arıza Tespit Ücreti Alınmamaktadır.

 

 

 

 Anakart Tamiri

 

MacBook Anakart Tamir lerında en önemli süreç oluşan arızanın doğru tespiti ile ilgilidir. Yapılacak olan tespit; onarım ve arıza sürecini hem hızlandıracak , hem de yapılacak Apple Anakart onarım başarısını arttıracaktır.

 

 

Apple Anakart Tamiri genellikle karşılaşılan problemler arasında ilk göze çarpanlar, MacBook Sıvı Teması, MacBook Ekran Kart Chip Arızası ve Anakart Kısa Devre Problemleri ile ortaya çıkmaktadır. Arızaya sebep veren oluşuma göre onarım süreç ve başarısı değişim göstermektedir.

 

 

 

 

 

İlk olarak MacBook Anakart Tamiri üzerinde oluşan arıza tespit edildikten sonra siz müşterilerimize konu ve arıza hakkında bilgi verilerek onay beklenmekte ve müşteri tarafından verilecek onay sonrası süreç başlamaktadır. Gereksiz yere yapmış olacağınız Anakart değişim maliyetlerinizi de minimum seviyeye indirerek Macbook Anakart onarımlarını yaptırabileceksiniz.

 

 

MacBook Anakart Arıza Tamiri tarafımızdan garantili olarak yapılmakta olup ,tespit edilen arızalı ürünlerin değişimi yapılmaktadır.

 

 

Servisimizde ayrıca MacBook Ekran Değişimi, MacBook Pil Değişimi, MacBook Klavye Değişimi, MacBook Sıvı Teması  ve MacBook Sistem Format / Yükleme yapılmaktadır.

 

 

 

Servis Talebi için :  0 533 638 53 16