Instagram kullanıcıları için en iyi kamera - fotoğraf uygulamaları

 

 

 

 

 

iPhone Instagram kullanıcıları için en iyi kamera / fotoğraf uygulamaları

 

 


Instagram her yerde olan şeylerden biri. Facebook, Twitter ve Snapchat ile birlikte, en önemli sosyal medya platformlarından biridir. Bu da fotoğraf göndermek ve görüntülemek için harika bir yer olmasının yanı sıra, pazarlama ve iş etkileşimleri için güçlü bir araç demektir.


Instagram kendine yeten bir uygulama olsa da, aslında onunla iyi eşleşen birkaç uygulama daha var. Instagram ın hepsi fotoğraflarla ilgilidir, bu nedenle gönderdiğiniz görüntülerin kalitesi çok önemlidir. Bunu akılda tutarak, burada Instagram oyununu artırabilecek harika fotoğraf düzenleme, tasarım, kamera ve diğer uygulamalar var.

 

 

 

Facetune


Instagram özçekimleri hızınız daha fazlaysa, muhtemelen Facetune i indirmek isteyeceksinizdir. Çok özel bir amacı olan bir fotoğraf düzenleme uygulaması: özçekimlerinizin daha iyi görünmesini sağlamak. Ücretsiz değil, ancak selfie oyununuz konusunda gerçekten ciddiyseniz, buna değer.

 


Facetune beyazlatıcı dişlerden airbrush cildine kadar her şeyi yapabilir. Ayrıca kullanımı son derece kolay ve oldukça sezgiseldir. Diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına kıyasla sınırlı bir dizi özelliğe sahip olsa da, görevlerini son derece iyi bir şekilde yerine getiriyor.

 

 

 

Boomerang


Bazen birinci tarafa gitmek en iyisidir. Ve kısa döngülü videolara gelince, Instagram ın kendi resmi uygulaması var: Boomerang.

Temel olarak, Boomerang, kullanıcıların bir seri fotoğraf çekerek, bir dizi fotoğraf çekerek ve bunları birbirine dikilerek video klipleri döngü halinde oluşturmasını sağlar. Birinci taraf bir uygulama olduğu için Instagram entegrasyonu en üst düzeydedir.

 

 

 

Repost


Bazen, durum, orijinal içerik oluşturmak yerine görüntüyü yeniden gönderme çağrısında bulunur. Bir işletme veya kullanıcı içeriğini gösteren bir sayfa olun, Instagram için Repost kadar reposting sağlayan birkaç uygulama var.

 

Uygulama, kullanıcıların başka bir kişinin hesabındaki bir resmi kendi başlarına paylaşmalarına izin verir. Aynı zamanda açıklamayı da yerine getirir ve otomatik olarak kredilendirir. İlk önce birinin içeriğini yeniden yayınlamak için iyi bir nedeniniz olduğundan emin olun.

 

 

 

Snapseed

 


Fotoğraf düzenleme söz konusu olduğunda, masaüstlerinde Photoshop vardır. iOS için kullanılabilir bir Photoshop varken, mobil cihazların güçlü bir fotoğraf düzenleme paketine en yakın özelliği Snapseed. Ücretsiz indirilebiliyor ve iPhone resimleri çeken herkes için şiddetle tavsiye ediliyor.

 

 

VSCO filtreler için harika olsa da, Snapseed ayrıntılı fotoğraf düzenleme ve düzeltme araçlarıyla doludur. Temel olarak fotoğrafınızın herhangi bir bölümünü yerleşik fırçalarla ince ayar yapabilirsiniz ve ayrıca kullanıcıların ileride kullanmak üzere "filtre yığınları" oluşturmasına olanak sağlayan bir şablon sistemine sahiptir.

 

 

 

PicStitch

 

 

Bazen, Instagram’ ı aynı saatte veya etkinlikte birden fazla fotoğrafla karıştırmak istemezsiniz. Elbette, tek bir gönderiye birkaç resim ekleyebilirsiniz. Fakat bir kolajın sadeliği hakkında büyüleyici bir şey var.

 

 

Instagram düzeninde Layout adı verilen kendi kolaj uygulaması var. Ancak üçüncü taraf PicStitch’ i yenmek zor. Bu uygulama ücretsiz, yüksek puanlıdır ve 240dan fazla farklı düzen ve dahili fotoğraf düzenleme paketi ile birlikte gelir.

 

 

Enlight


Enlight, Facetune i geliştiren iyi insanlar tarafından yapılır. Listemizdeki diğer uygulamalar gibi özelliklerle dolu bir fotoğraf editörüdür, ancak benzersiz özellikleri nedeniyle kendi yerini garanti eder. Öte yandan, ücretsiz değil.

 

 

Güçlü fotoğraf düzenleme özelliklerine ek olarak, Enlight, kullanıcıların resimlerinden sanat eserleri oluşturmalarını sağlayan yerleşik araçlara sahiptir.

 

 

 

VSCO


Instagram da yerleşik filtreler var, ancak bu filtrelerin ilginç veya benzersiz olması çok uzun zaman oldu. O zamandan beri, bir dizi üçüncü taraf uygulaması boşlukları doldurmaya geldi. Ve şüphesiz her tür filtre uygulaması için en iyi uygulama VSCOdur.

 

 

VSCO, çeşitli varsayılan, yüksek kaliteli filtrelerin yanı sıra, güçlü fotoğraf düzenleme araçları ve pişmiş bir sosyal yönü içerir. Ancak, satın alma için temelde hiçbir zaman seçeneklerin tükenmemesini sağlayan çok sayıda farklı filtre bulunmaktadır.